Ügyfélszolgálati munkatárs -Archishade Kft

Cégünk partnervállalata, az elsősorban építészeket, beruházókat, szakmai közönséget kiszolgáló Archishade Kft., új munkatársat keres csapatába prémium kategóriás árnyékolástechnikai termékekhez.

MI NEMCSAK AZ ÁRNYÉKOLÁST TERVEZZÜK, HANEM A JÖVŐNKET IS! TERVEZZ VELÜNK!

• INNOVATÍV, FIATALOS, KIS CSAPAT
• MODERN, FELTÖREKVŐ SZEGMENS
• PRÉMIUM ÁRNYÉKOLÓK ÉS TERASZRENDSZEREK
• SZAKMAI TÁMOGATÁS ÁRNYÉKOLÓK ÉPÍTÉSZETI TERVEZÉSÉHEZ

20 éve a piacot meghatározó, gyártói anyavállalat stabilitásával, szakmai tapasztalattal, új irányzatokkal, fejlődési lehetőséggel várunk, hogy közösen megvalósítsuk a vásárlók álmát, miközben megvalósul a Tiéd és a Miénk is!

A munkafolyamatban partnereink a szakmai közönség résztvevői, ÉPÍTÉSZEK, TERVEZŐK, BERUHÁZÓK.
Velük szorosan együttműködve beterveztetjük hazai-külföldi, elismert-piacvezető gyártók minőségi árnyékoló rendszereit, magán ingatlanokhoz és építési projektekhez.

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Szeretsz emberekkel foglalkozni? Értesz a nyelvükön? Érdekel az építőipar, a műszaki terület? Nem áll Tőled messze a precíz, pontos munka? Itt kipróbálhatod magad!

Feladatok:

  • Beérkező rendelések feldolgozása, kezelése
  • Termékek értékesítése, műszaki egyeztetések lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás belföldi viszonteladó partner
  • Kapcsolattartás külföldi beszállítókkal
  • Adminisztrációs és jelentési kötelezettség

Elvárások:

  • Minimum középfokú (lehetőleg műszaki) végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Ügyfél és eredményorientált hozzáállás
  • Jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség
  • Dinamikus, versenyszellemű beállítottság
  • Jó műszaki érzék

Előny:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Építész, építőmérnök végzettség
  • Építőipari ismeretek
  • CAD-program ismerete
  • 3D-látványtervező program ismerete

Mit várhatsz Tőlünk elsőkörben?

  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívást jelentő feladatok; előrelépési lehetőség
  • Stabilan fejlődő, piacvezető gyártócég biztos háttere
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Szakmai képzések külföldi partnereinknél
Részleg:
Irodai munka
Munkavégzés helye:
Dunakeszi, Pallag u. 47.
Pozíció:
Teljes munkaidős
Képzettség:
Min. Középfokú (műszaki)
Fizetés:
Versenyképes

Pályázati anyagodat a laszlo.bodis@archishade.hu címre várjuk

fényképes önéletrajzoddal,
• a munkakör megnevezésével (Ügyfélszolgálati munkatárs),
• oszd meg velünk fizetési elképzeléseidet: minimum összeg, amit kézhez szeretnél kapni, illetve az az összeg, ami motiválna és hosszabb távon elégedett lennél vele.

Munkahely

ARCHISHADE Kft. 2120 Dunakeszi, Pallag utca 47. (Újpest határában – Dunakeszi Ipari park). Cégünk BKV járattal megközelíthető (104-104/a-126 busz).

logo600px