Összeszerelő munkatársakat keresünk

Piacot meghatározó, magyar tulajdonban lévő cégünk az ATENÁD KFT, árnyékolástechnikai termékek gyártásával, nagykereskedelmével foglalkozik, több mint 20 éve.

Redőnyrendszerek, szúnyoghálók, textilárnyékolók összeszereléséhez munkatársakat keresünk HOSSZÚTÁVRA! Munkafolyamatokat betanítjuk.

Érdekes, változatos műhelymunka.

ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Alumínium profilok méretre vágása
  • Szerkezetek összeszerelése, lepróbálása
  • Késztermékek becsomagolása, adminisztrálása

Elvárások:

  • Jó kézügyesség, műszaki érzék
  • Kéziszerszám, kisgéphasználati jártasság
  • Precizitás, igényesség
  • Géphasználati jártasság

Előny:

  • szakmunkás végzettség (asztalos, kárpitos, lakatos, villanyszerelő stb.) előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, biztos munkahely
  • Jó munkahelyi légkör
  • Egyműszakos munkarend

Kezdő fizetés:

bruttó 240.000. Ft (rendesen bejelentve!)

Munkahely

ATENÁD Kft. 2120 Dunakeszi, Pallag utca 47. (Újpest határában – Dunakeszi Ipari park). Cégünk BKV járattal megközelíthető (104-104/a-126 busz).

Részleg:
Gyártási részleg
Munkavégzés helye:
Dunakeszi, Pallag u. 47.
Pozíció:
Munkás
Képzettség:
szakmunkás előny
Fizetés:
kezdő bér: bruttó 240.000 Ft (bejelentett)

Pályázati anyagodat az allashirdetes@atenad.hu címre várjuk

fényképes önéletrajzoddal,
• a munkakör megnevezésével (Összeszerelő munkatárs),