Értékesítési asszisztens – Archishade Kft.

Cégünk partnervállalata, az elsősorban építészeket, beruházókat, szakmai közönséget kiszolgáló Archishade Kft., új munkatársat keres csapatába prémium kategóriás árnyékolástechnikai termékekhez.

MI NEMCSAK AZ ÁRNYÉKOLÁST TERVEZZÜK, HANEM A JÖVŐNKET IS! TERVEZZ VELÜNK!

• INNOVATÍV, FIATALOS, KIS CSAPAT
• MODERN, FELTÖREKVŐ SZEGMENS
• PRÉMIUM ÁRNYÉKOLÓK ÉS TERASZRENDSZEREK
• SZAKMAI TÁMOGATÁS ÁRNYÉKOLÓK ÉPÍTÉSZETI TERVEZÉSÉHEZ

20 éve a piacot meghatározó, gyártói anyavállalat stabilitásával, szakmai tapasztalattal, új irányzatokkal, fejlődési lehetőséggel várunk, hogy közösen megvalósítsuk a vásárlók álmát, miközben megvalósul a Tiéd és a Miénk is!

A munkafolyamatban partnereink a szakmai közönség résztvevői, ÉPÍTÉSZEK, TERVEZŐK, BERUHÁZÓK.
Velük szorosan együttműködve beterveztetjük hazai-külföldi, elismert-piacvezető gyártók minőségi árnyékoló rendszereit, magán ingatlanokhoz és építési projektekhez.

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Szeretsz emberekkel foglalkozni? Értesz a nyelvükön? Érdekel az építőipar, a műszaki terület? Nem áll Tőled messze a precíz, pontos munka? Itt kipróbálhatod magad!

Feladatok:

  • Termékek értékesítése, műszaki egyeztetések lebonyolítása, műszaki rajzok készítése
  • Árajánlatok készítése
  • Építészekkel, külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Rendelések bonyolítása
  • Ügyfélkapcsolatok és piaci pozíció erősítése
  • Adminisztrációs és jelentési kötelezettség

Elvárások:

  • Ügyfél és eredményorientált hozzáállás
  • Jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség
  • Dinamikus, versenyszellemű beállítottság
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Műszaki érzék és érdeklődés

Előny:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Építész, építőmérnök végzettség
  • Építőipari ismeretek
  • CAD-program ismerete
  • 3D-látványtervező program ismerete
  • Prémium kategóriás szegmensben való jártasság, affinitás

Mit várhatsz Tőlünk elsőkörben?

  • Igényes, új irodai környezetben dolgozhatsz,
    fiatalos, dinamikus, kis csapatban töltheted a munkaórákat, segítjük beilleszkedésedet,
    a munkavégzéshez szükséges eszközökkel ellátunk (telefon, laptop…stb.),
  • továbbképzések, szakmai utak, kiállítások részvételével szélesítjük látásmódodat itthon és külföldi partnereinknél,
  • nálunk kibontakozhatsz… előrelépési lehetőséggel, bérmotivációval inspirálunk, ha még több van benned és kipróbálnád magad,
  • fix bérezéssel dolgozhatsz, hogy az otthon is tervezhető legyen.
Részleg:
Értékesítés
Munkavégzés helye:
Dunakeszi, Pallag u. 47.
Pozíció:
Teljes munkaidős
Képzettség:
Építész, építőmérnök végzettség
Fizetés:
Versenyképes

Pályázati anyagodat a laszlo.bodis@archishade.hu címre várjuk

fényképes önéletrajzoddal,
• a munkakör megnevezésével (Értékesítési asszisztens),
• oszd meg velünk fizetési elképzeléseidet: minimum összeg, amit kézhez szeretnél kapni, illetve az az összeg, ami motiválna és hosszabb távon elégedett lennél vele.

Munkahely

ARCHISHADE Kft. 2120 Dunakeszi, Pallag utca 47. (Újpest határában – Dunakeszi Ipari park). Cégünk BKV járattal megközelíthető (104-104/a-126 busz).

logo600px